KANDELABR PIĘCIOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, K. Kędzierska, pocz. XX w.

1,035.00

Mosiądz srebrzony, wys. 43cm, rozstaw ramion 28,5 cm

Puncowanie: K.KĘDZIERSKA W WARSZAWIE