402.00 zł
Srebro, próba 13, czerpaczek wewnątrz złocony, waga 31 g, dł. 19 cm Puncowanie: 13.L, korona, ORLIZA; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3; w kole głowa kobiety w chuście; w kole CH