Wyświetlanie 121–135 z 263 wyników
MLECZNIK, Rosja, Moskwa, Iwan Dmitriewicz Sałtykow, ok. 1900
1,180.00 złMLECZNIK, Rosja, Moskwa, Iwan Dmitriewicz Sałtykow, ok. 1900
Srebro, próba 84, waga 146,5 g, wys. 10 cm
PUCHAR Z HERBEM, Niemcy, Heljen, k. XIX w.
3,540.00 złPUCHAR Z HERBEM, Niemcy, Heljen, k. XIX w.
Srebro, próba 800, wewnątrz złocony, waga 339 g, wys. 17 cm
DZBANEK KLASYCYSTYCZNY, Rosja, Moskwa, 1790
4,425.00 złDZBANEK KLASYCYSTYCZNY, Rosja, Moskwa, 1790
Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 291,2 g, wys. 19 cm
PARA KUBKÓW Z HISTORIĄ MOJŻESZA, Niemcy, Kissingen, Simon Rosenau, ok. 1890
944.00 złPARA KUBKÓW Z HISTORIĄ MOJŻESZA, Niemcy, Kissingen, Simon Rosenau, ok. 1890
Srebro, próba 800, waga 49,7 g, wys. 4,3 cm
PODSTAWKA POD BUTELKĘ w stylu art deco, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1920
1,475.00 złPODSTAWKA POD BUTELKĘ w stylu art deco, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1920
Plater na nowym srebrze, śr. 14,5 cm
SERWIS, Łużyce, Zgorzelec, H. Erber, pocz. XX w.
590.00 złDZBANEK DO KAWY, MLECZNIK I CUKIERNICA, Szwecja, XX w.
4,800.00 złDZBANEK DO KAWY, MLECZNIK I CUKIERNICA, Szwecja, XX w.
Srebro, waga 1267 g, wys. 23, 10,5, 10 cm
DZBANEK DO KAWY, MLECZNIK I CUKIERNICA, Szwecja, XX w.
Srebro, waga 899 g, wys. 23,5, 7, 7 cm
KUBEK, Francja, Paryż, 1809 -1819
944.00 złKRATER DO CHŁODZENIA WINA, Rosja, Moskwa, Konstantin Jakowlewicz Piec, 1840 – 1855
6,000.00 złKRATER DO CHŁODZENIA WINA, Rosja, Moskwa, Konstantin Jakowlewicz Piec, 1840 – 1855
Plater na miedzi, wys. 27 cm
198. KARAFKA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1921-31
2,000.00 zł198. KARAFKA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1921-31
Srebro, próba 3, waga 187 g, wys. 22,5 cm
PUCHAR PAMIĄTKOWY, Niemcy, Kolonia, Orivit, 1910
944.00 złPUCHAR PAMIĄTKOWY, Niemcy, Kolonia, Orivit, 1910
Plater na nowym srebrze i cynie, wys. 25.5 cm
SECESYJNY KIELISZEK DO JAJEK, Niemcy, ok. 1900
354.00 złSECESYJNY KIELISZEK DO JAJEK, Niemcy, ok. 1900
Srebro, pr. 800, waga 20,7 g, wys. 6,8, śr 4 cm
DZBANEK DO KAWY, CUKIERNICA I MLECZNIK, Finlandia, Hammeenlinna, Kultakescus, 1960-62
2,640.00 złDZBANEK DO KAWY, CUKIERNICA I MLECZNIK, Finlandia, Hammeenlinna, Kultakescus, 1960-62
Srebro, próba 813, złocenie, waga 548 g; wys. 19,5, 7 i 6 cm
DZBANUSZEK, Niemcy, Pforzheim, Bracia Hepp, pocz. XX w.
118.00 złDZBANUSZEK, Niemcy, Pforzheim, Bracia Hepp, pocz. XX w.
Plater na nowym srebrze, wys. 4,7 cm