Wyświetlanie 76–90 z 263 wyników
154. ROKOKOWY KUBEK Z MONETAMI, Polska, Toruń, Johann Samuel Meschke (Möschke) (?), po 1762
19,000.00 zł154. ROKOKOWY KUBEK Z MONETAMI, Polska, Toruń, Johann Samuel Meschke (Möschke) (?), po 1762
Srebro, złocenie, waga 146,84 g, wys. 9 cm
SZEŚĆ KIELISZKÓW DO WÓDKI, Polska, Kraków, po 1963
1,000.00 złSZEŚĆ KIELISZKÓW DO WÓDKI, Polska, Kraków, po 1963
Srebro, próba 3, waga 208 g; wys. 9 cm
Puncowanie; w owalu: K, głowa kobiety w chuście, 3; monogram złotnika: ZiR
SZEŚC KIELISZKÓW DEKOROWANYCH SPIRALAMI, Związek Radziecki, Estonia, Tallin, po 1958
1,000.00 złSZEŚC KIELISZKÓW DEKOROWANYCH SPIRALAMI, Związek Radziecki, Estonia, Tallin, po 1958
Srebro, próba 916, wewnątrz złocone, waga 186 g, wys. 6,8 cm
Puncowanie: 0П; w owalu 3, gwiazdka z sierpem i młotem, 916
KOMPLET DO HERBATY NA 6 OSÓB, Persja, I poł. XX w.
9,600.00 zł219A. BULIERA DO HERBATY Z CZAJNIKIEM, Niemcy, Berlin, Johann Georg Wilhelm Heinicke, ok. 1850
18,000.00 złDZBANEK DO HERBATY W STYLU CHIŃSKIM, Austria, Wiedeń, k. XIX w.
9,600.00 złDZBANEK DO HERBATY W STYLU CHIŃSKIM, Austria, Wiedeń, k. XIX w.
Srebro, próba 800, złocenie, miedź (nóżki), emalia malarska, wiklina (izolacja uchwytu); waga 315 g, wys. 12,5 cm
DZBANEK, Austria, Wiedeń, Aleskander Sturm, po 1882
3,360.00 złDZBANEK, Austria, Wiedeń, Aleskander Sturm, po 1882
Srebro, kość (izolatorki), waga 338 g, wys. 14 cm
KIELISZEK, Rosja, Moskwa, Juka Chaimowicz Łozinski, 1899 – 1908
480.00 złKIELISZEK, Rosja, Moskwa, Juka Chaimowicz Łozinski, 1899 – 1908
Srebro, próba 84, waga 89 g; wys. 17 cm
DZBANEK DO KAWY, Śląsk, Wrocław, David Gottlieb Raudner, 1816-22
7,500.00 złDZBANEK DO KAWY, Śląsk, Wrocław, David Gottlieb Raudner, 1816-22
Srebro, próba 12, waga 634 g, wys. 20 cm
DZBANUSZEK Z HOTELU GRAND W WARSZAWIE, Polska, WWS, 1958
600.00 złKUBEK, Rosja, Moskwa, Izrail Zachodier, 1884
420.00 złPUCHAREK UPOMINKOWY WINCENTEGO DOŁĘGI-EMINOWICZA, 1877
1,475.00 złPUCHAR Z HERBEM, Śląsk, Wrocław, 1839-49
1,770.00 złKIELICH, XVIII / XIX w.
708.00 złDZBANUSZEK, 1847
472.00 zł