Wyświetlanie 136–150 z 263 wyników
KUBEK, Rosja, Moskwa, Piotr Pawłowicz Miliukow, 1886
649.00 złKUBEK, Rosja, Moskwa, Piotr Pawłowicz Miliukow, 1886
Srebro, próba 84, waga 26 g, wys. 5, śr. 4 cm
DZBANEK DO KAWY, J.D.Schleissner & Söhne, ok. 1880
6,000.00 złDZBANEK DO KAWY, J.D.Schleissner & Söhne, ok. 1880
Srebro, próba 800, waga 961 g, wys. 29 cm
PUCHAREK DO LODÓW w stylu art deco, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
531.00 złPUCHAREK DO LODÓW w stylu art deco, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
Plater na nowym srebrze, wys. 6,5, śr. 9,2 cm
SHAKER, Szwecja, ok. 1930
826.00 złKUBEK, Francja, Marsylia, Jean Joseph Giraud, 1746
3,304.00 złKUBEK, Francja, Marsylia, Jean Joseph Giraud, 1746
Srebro, waga 103,7 g, wys. 9 cm, śr. 7 cm
KUBEK, Francja, Paryż, Marie-Françoise Lefèvre ok. 1809
1,770.00 złKUBEK, Francja, Paryż, Marie-Françoise Lefèvre ok. 1809
Srebro, próba 1, waga 122,7 g, wys. 9,5, śr. 8,3 cm
KUBEK ZE ŚWIĄTYNIĄ SŁAWY, Gruzja, Tyflis (Tbilisi), 1807
21,600.00 złKUBEK ZE ŚWIĄTYNIĄ SŁAWY, Gruzja, Tyflis (Tbilisi), 1807
Srebro, wewnątrz złocony, niello; waga 195 g, wys. 9,2, śr. 7 cm
BAROKOWY KUBEK Z PUTTEM I ZWIERZĘTAMI, Rosja, Moskwa, ok. 1750
7,800.00 złBAROKOWY KUBEK Z PUTTEM I ZWIERZĘTAMI, Rosja, Moskwa, ok. 1750
Srebro, niello, wewnątrz złocony, waga 80 g, wys. 8,2 cm, śr. 7,5 cm
PUCHAREK NAGRODOWY NIEMIECKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW KONI PÓŁKRWI, Niemcy, H. Meyen, 1922
236.00 złPUCHAREK NAGRODOWY NIEMIECKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW KONI PÓŁKRWI, Niemcy, H. Meyen, 1922
Srebro, próba 800, waga 69 g, wys. 13,8 cm
PUCHAREK, USA, PA, Filadelfia, WEB Silver Company, ok. 1950
177.00 złPUCHAREK, USA, PA, Filadelfia, WEB Silver Company, ok. 1950
Srebro, próba 925, waga 24,6 g, wys. 7,7 cm
PUCHAREK, Polska, Warszawa, ok. 1970
236.00 złDZBANEK DO KAWY, Polska, Warszawa, Fraget, XIX / XX w.
472.00 złDZBANEK DO KAWY, Polska, Warszawa, Fraget, XIX / XX w.
Plater na mosiądzu, kość, wys. 19,5 cm
TRZY KUBKI, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1931-39
590.00 złTRZY KUBKI, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1931-39
Srebro, próba 3, waga 67 g, wys. 48, śr. 32 mm
KUBEK, Kostroma, ok. 1890
354.00 złKIELISZEK, Rosja, Moskwa, Aleksandr Sergiejewicz Jegorow, ok. 1885
177.00 złKIELISZEK, Rosja, Moskwa, Aleksandr Sergiejewicz Jegorow, ok. 1885
Srebro, próba 84, waga 25 g, wys. 7,5 cm