Wyświetlanie 256–263 z 263 wyników
DZBANEK, Polska, Warszawa, Fraget, 1841
1,495.00 złDZBANEK, Polska, Warszawa, Fraget, 1841
Miedź, cyna srebrzone, wewnątrz złocone, drewno (uchwyty), wys.19 cm
Puncowanie w owalu: WARSZAWA FRAGET 1841
Pokrywka na zawiasie, dorabiana
DZBANEK I TACKA ZDOBIONE MOTYWEM MEANDRA, Niemcy, Frankfurt, Stark, po 1884
1,920.00 złPARA KIELISZKÓW CYLINDRYCZNYCH, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, po 1888
150.00 złPARA KIELISZKÓW CYLINDRYCZNYCH, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, po 1888
Srebro, próba 800, waga 60 g, wys. 4,5; śr. 3,2 cm
Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, kielich
KUBEK Z POPIERSIAMI RZYMIAN, Niemcy, Hanau, 2 poł. XIX w.
5,900.00 złKUBEK Z POPIERSIAMI RZYMIAN, Niemcy, Hanau, 2 poł. XIX w.
Srebro, waga 199 g, wys. 11,5, śr. 9,5 cm
MLECZNIK I CUKIERNICA ZE SMOKAMI, USA, Rhode Island, Providence, Gorham Mfg Co.,1894
517.00 złMLECZNIK I CUKIERNICA ZE SMOKAMI, USA, Rhode Island, Providence, Gorham Mfg Co.,1894
Srebro, próba sterling, wewnątrz złocone, waga 105 g, wys. 6 i 5 cm
Puncowanie: STERLING; 3705; pierścień ze strzałką, lew, kotwica, G
Stan zachowania: wgniecenia.
BULIERA-FONTANNA, Anglia, Sheffield, Dan Holy, Parker &Co, pocz. XIX w.
4,720.00 złBULIERA-FONTANNA, Anglia, Sheffield, Dan Holy, Parker &Co, pocz. XIX w.
Plater na miedzi, kość (uchwyt kurka) wys. 47 cm
PUCHAR PAMIĄTKOWY, Szwecja, 1885
5,310.00 złPUCHAR PAMIĄTKOWY, Szwecja, 1885
Srebro, próba 830, wewnątrz złocone, waga 857 g, wys. 42 cm
Kubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.
460.00 złKubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.
Srebro pr. 1; waga 75g.; wys. 8,4 cm
Sygnowany: w kartuszu głowa Minerwy z cyfrą 1