Wyświetlanie 166–180 z 263 wyników
ZESTAW DO WÓDKI, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1929
5,900.00 złZESTAW DO WÓDKI, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1929
Taca, karafka i 12 kieliszków
KUBEK, Rosja, 1878
767.00 złKUBEK, Rosja, Moskwa, M. Dmitriew, 1871
1,239.00 złKUBEK, Rosja, Moskwa, M. Dmitriew, 1871
Srebro, próba 84, niello, waga 61,5 g, wys. 7, śr. 6,3 cm
DZBANEK, Polska lub Śląsk, 1 poł. XIX w.
2,478.00 złDZBANEK, Polska lub Śląsk, 1 poł. XIX w.
Srebro, próba 11 łutów, drewno czernione (uchwyty), waga 460 g, wys. 19 cm
KUBEK, Polska, Warszawa, 1908-1914
345.00 złKUBEK, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, spadkobiercy Zachodiera, 1908-1914
460.00 złKUBEK, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, spadkobiercy Zachodiera, 1908-1914
Srebro, próba 84, waga 50 g, wys. 72, śr. 62 mm
TRZY KOSZYCZKI DO SZKLANECZEK, Polska, Kraków, Wytwórnia naczyń srebrnych H. Hirschprung, Józef Gross
1,380.00 złTRZY KOSZYCZKI DO SZKLANECZEK, Polska, Kraków, Wytwórnia naczyń srebrnych H. Hirschprung, Józef Gross
Srebro, waga 173,6 g, wys. koszyczka 6 cm, śr. spodka 9 cm
DZBANEK, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.
920.00 złMLECZNIK KLASYCYSTYCZNY, Niemcy, Augsburg, Sebal Heinrich Blau, 1775-1777
2,950.00 złMLECZNIK KLASYCYSTYCZNY, Niemcy, Augsburg, Sebal Heinrich Blau, 1775-1777
Srebro, wewnątrz złocone, wys. 10,5 cm
PUCHAR NAGRODOWY, Polska, 1977
345.00 złMLECZNIK W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Śląsk, Wrocław, Gebr. Somme, ok. 1920
575.00 złMLECZNIK W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Śląsk, Wrocław, Gebr. Somme, ok. 1920
Srebro, próba 800, waga 103,1 g, wys. 10 cm
KUBEK ROKOKOWY Z GOŁĘBIAMI, Rosja, Moskwa, Grigorij Łakomkin, 1765
4,200.00 złKUBEK ROKOKOWY Z GOŁĘBIAMI, Rosja, Moskwa, Grigorij Łakomkin, 1765
Srebro, próba 84, waga 94,8 g, wys. 8,5, śr. 7 cm
TACKA i PIĘĆ SZKLANECZEK Z KOSZYCZKAMI, Włochy, XIX/XX w.
2,160.00 złTACKA i PIĘĆ SZKLANECZEK Z KOSZYCZKAMI, Włochy, XIX/XX w.
Srebro, próba 800, szkło bezbarwne szlifowane
SERWIS DO KAWY, Dania, Kopenhaga, 1916
2,645.00 złSERWIS DO KAWY, Dania, Kopenhaga, 1916
Srebro, próba 826, mlecznik i cukiernica wewnątrz złocone, kość (izolatorki), waga całk. 777 g, wys. 29, 9,5, 9,5 cm
KOSZYCZEK POD SZKLANKĘ, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1900
345.00 złKOSZYCZEK POD SZKLANKĘ, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1900
Plater na mosiądzu, wys. 7, śr. 7,2 cm