Wyświetlanie 151–165 z 263 wyników
KUBEK, Rosja, Moskwa, Bracia Zacharow, 1899-1995
472.00 złKUBEK, Rosja, Moskwa, Bracia Zacharow, 1899-1995
Srebro, próba 84, waga 46 g, wys. 6,5, śr. 5 cm
KUBEK PAMIĄTKOWY, Polska, 1901
1,003.00 złCZTERY KOSZYCZKI DO SZKLANEK, Związek Radziecki, po 1957
354.00 złCZTERY KOSZYCZKI DO SZKLANEK, Związek Radziecki, po 1957
Plater na nowym srebrze, wys. 9,5, śr. 7 cm
SERWIS DO KAWY W STYLU EMPIRE, Austria, Wiedeń, Eduard Friedmann, ok. 1890
11,800.00 złSERWIS DO KAWY W STYLU EMPIRE, Austria, Wiedeń, Eduard Friedmann, ok. 1890
Srebro, próba 3, kość (izolatorki), waga 2108 g
KUBEK, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, ok. 1830
2,040.00 złKUBEK, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, ok. 1830
Srebro, próba 12, waga 54,4 g, wys. 7 cm
PUCHAREK, USA, NJ, Newark, Schmitz, Moore & Co, 1915-20
354.00 złPUCHAREK, USA, NJ, Newark, Schmitz, Moore & Co, 1915-20
Srebro, próba 925, waga 39,4 g, wys. 7 cm, śr. 8 cm
KIELISZEK REZERWISTY W FORMIE CZAKA DRAGONÓW, Warszawa, Ludwik Wapiński, Nagalski i Psyk, przed 1909
3,540.00 złKIELISZEK REZERWISTY W FORMIE CZAKA DRAGONÓW, Warszawa, Ludwik Wapiński, Nagalski i Psyk, przed 1909
Srebro, złocenie, waga 79 g; wys. 6 cm
KUBEK, Polska, Warszawa, Jan Pogorzelski, 1893
1,500.00 złKUBEK, Polska, Warszawa, Jan Pogorzelski, 1893
Srebro, próba 84, waga 88 g, wys. 8,5, śr. 6,4 cm
WIADERKO NA LÓD, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1920
3,000.00 złWIADERKO NA LÓD, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1920
Plater na mosiądzu, wys.13,5, śr. 13 cm
PUCHAREK, Polska, Warszawa, ok. 1870
960.00 złPUCHAREK, Rosja, Moskwa, Chlebnikow, po 1908
804.00 złPUCHAREK, Rosja, Moskwa, Chlebnikow, po 1908
Srebro, próba 84, wewnątrz złocony, waga 32 g, wys. 5,5 cm
KOSZYCZEK DO SZKLANKI, Polska, Warszawa, Norblin, 1896-1914
413.00 złKOSZYCZEK DO SZKLANKI, Polska, Warszawa, Norblin, 1896-1914
Plater na nowym srebrze, wys. 11,5 cm
KUBEK Z UCHWYTEM W FORMIE WĘŻA, Polska, XVIII / XIX w.
1,180.00 złKUBEK Z UCHWYTEM W FORMIE WĘŻA, Polska, XVIII / XIX w.
Srebro, próba 12, waga 42 g, wys. 4,3; śr. 3,9 g
KUBEK Z DWOMA GŁOWAMI W MEDALIONACH, Niemcy, Hanau, k. XIX w.
1,770.00 złKUBEK Z DWOMA GŁOWAMI W MEDALIONACH, Niemcy, Hanau, k. XIX w.
Srebro, waga 38 g, wys. 5,2, śr. 4,2 cm
KUBEK Z WIDOKAMI ARCHITEKTONICZNYMI W MEDALIONACH, Polska, Waiswaser, ok. 1840
1,180.00 złKUBEK Z WIDOKAMI ARCHITEKTONICZNYMI W MEDALIONACH, Polska, Waiswaser, ok. 1840
Srebro, wewnątrz złocony, próba 12, waga 60 g, wys. 5,7, śr. 5,3 cm