Wyświetlanie 91–105 z 263 wyników
DZBANUSZEK, XVIII w.
472.00 złKOSZYCZEK DO SZKLANKI, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
Plater na mosiądzu, wys. 9, sr. 8,2 cm
KUBEK W STYLU RENESANSOWYM, Niemcy, Berlin, Henniger, poł. XIX w.
354.00 złKUBEK W STYLU RENESANSOWYM, Niemcy, Berlin, Henniger, poł. XIX w.
Plater na nowym srebrze, wys.7, śr. 6 cm
KOSZYCZEK DO SZKLANKI w stylu art deco, Polska, Warszawa, Henneberg, ok. 1930
944.00 złKOSZYCZEK DO SZKLANKI w stylu art deco, Polska, Warszawa, Henneberg, ok. 1930
Plater na nowym srebrze, wys. 6, śr. 7,8 cm
PUCHAR PAMIĄTKOWY, Niemcy, 1919
236.00 złWAZONIK, USA, NJ, New Jersey, Fischer, po 1936
Srebro, próba 925, dociążone, waga 14,3 g, wys. 16,5 cm
PUCHAREK, USA, NJ, Jersey City, Fischer1957
354.00 złKUBEK, Indie, 2 poł. XX w.
236.00 złPARA KIELISZKÓW, Chiny, 1956
472.00 złPUCHAREK, 2 poł. XIX w.
590.00 złPUCHAREK KUDUSZOWY, Izrael, 2 poł. XX w.
472.00 złPUCHAREK, Izrael, 2 poł. XX w.
472.00 złKUBEK Z WIŚNIAMI, Ukraina, Kijów, Zakłady im. Dzierżyńskiego, 1967
354.00 złKUBEK Z WIŚNIAMI, Ukraina, Kijów, Zakłady im. Dzierżyńskiego, 1967
Srebro, próba 875, waga 56,7 g, wys.6,2 cm, wewn złocony
PARA KUBKÓW, Rosja, Wielkoustiugskaja Artel
708.00 złPARA KUBKÓW, Rosja, Wielkoustiugskaja Artel
Srebro, próba 875, złocenie, niello; waga 99,9 g, wys. 7,7 cm
KUBEK, Rosja, Moskwa, 1882
354.00 zł