Japy Freres, Francja, ok. 1850

5,175.00

ZEGAR Z DZIEWCZYNĄ Z KOSZYCZKIEM POZIOMEK

Mosiądz złocony, emalia, porcelana, malatury naszkliwne; wys. 25,5 cm
Mechanizm znakowany: 2418 | 44 | w medalu: MEDAILLE D’OR | JAPY FRERES |
Stan zachowania: odprysk emalii na cyferblacie.
Zegar z figurą młodej kobiety w stroju antycznym trzymającej w ręku koszyczek z poziomkami. W podstawie zegara porcelanowa plakietka z parą ptaszków, gniazdem z jajkami oraz girlandą z róż.

SKU: 360661 Kategorie: ,