Miśnia

345.00

TALERZ DEKORACYJNY,  Saksonia, Niemcy, XIX/XX w.

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia; średn. 28,6 cm
Sygnowany: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze | wycisk w masie: T | 51 | 62

SKU: 360667 Kategorie: ,