Wyświetlanie 3631–3645 z 3735 wyników
Francja, kon. XIX w.
1,553.00 złC. F. Wieland, Wydawnictwo Instytutu Geograficznego, Weimar, 1834
1,150.00 złC. F. Wieland, Wydawnictwo Instytutu Geograficznego, Weimar, 1834
MAPA PRUSKIEJ PROWINCJI POMORZE
Naczynie na toaletkę
288.00 złOlimpijczyk z pochodnią
380.00 złEuropa Zachodnia, l. 30-40-te XX w.
610.00 złFABRIK E. KUPPER BERN.
1,150.00 złPolska, 1. poł. XX w.
156.00 złWenecja (Murano), XX w.
920.00 złTwórca nieznany, dwudziestolecie międzywojenne
978.00 złFrancja, l. 60-70-te XIX w.
10,120.00 złPATERA, Bracia Henneberg, Warszawa, XIX/XX w.
1,553.00 złPATERA, Bracia Henneberg, Warszawa, XIX/XX w.
Mosiądz, szkło – kryształ;
wys.: 16,5 cm; średn. czaszy: 21,5 cm
Znakowany w owalu: B.HENNEBERG | rozetka | WARSZAWA | 1237
Stan zachowania: brak srebrzeń.
Królewska Manufaktura Porcelany, Kopenhaga, 1918
610.00 złKrólewska Manufaktura Porcelany, Kopenhaga, 1918
WAZA JUBILEUSZOWA Z OKAZJI 100 ROCZNICY URODZIN KRÓLA DANII CHRYSTIANA IX (1818-1906),
Leningradzka Fabryka Porcelany, XX w.
460.00 złLeningradzka Fabryka Porcelany, XX w.
460.00 złFiliżanka ze spodkiem
667.00 zł