Leningradzka Fabryka Porcelany, XX w.

460.00

BIUST PORTRETOWY – WŁODZIMIERZ MAJAKOWSKI

Biskwit;
wys. 9 cm
Sygnowany: kobaltem ??? | ryte w masie: IIS | czerwienią: BIC

SKU: 360850 Kategorie: ,