Filiżanka ze spodkiem

667.00

Europa Zachodnia (Niemcy?), 3. ćw. XIX w.

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średn. filiżanki: 12,6 cm; wys.: 8 cm; średn. spodka, 18,4 cm
Sygnowana na spodku – ryte w masie 90 | czerwienią naszkliwnie: P.R | 10.7 (?)
Stan zachowania: przetarcia złoceń, na pierścieniu spodka szczerbka.

Filiżanka dekorowana na czarce motywem wici roślinnej i róż, a na spodku girlandą kwiatową.

SKU: 360851 Kategorie: ,