Naczynie na toaletkę

288.00

Miśnia, ok. połowy XX w.

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia; średn.: 8 cm
Sygnowane: kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze | wycisk w masie: nieczytelny: naszkliwnie czerwienią: 040110/251

SKU: 360853 Kategorie: ,