Francja, l. 60-70-te XIX w.

10,120.00

ZEGAR NEOMANIERYSTYCZNY

Brąz, emalia, stal;
27 x 51,5 x 14 cm
Mechanizm znakowany: 87 | 6
Stan zachowania: brak atrybutu trzymanego przez putto.Figurka putta – naprawiana, dorobiony palec wskazujący.

SKU: 360867 Kategorie: ,