PIERŚCIONEK Z KAMEĄ I GRANATAMI, XIX/XX w.

747.00

Srebro, próba 925, muszla, 42 szlifowane granaty, waga 5 g, wys. 26 mm, oczko 19 mm
Puncowanie: 925