PIERŚCIONEK Z RUBINEM GWIAŹDZISTYM, XX w.

1,150.00

Złoto, próba 14 karatów, rubin gwiaździsty, cztery diamenty, waga 5,13 g, wys. 26 mm, oczko 16 x 12 mm
Puncowanie: 14K GWR