Ferdinand I Piloty

1,150.00

    W HOŁDZIE NIOBE
    Litografia barwna, papier; 257 x 388 m (arkusz)
    Sygnowany z płyty l.d.: Polidoro; p.d.: F. Piloty del
    Kopia fragmentu fresku Polidoro da Caravaggio z Palazzo Milesi w Rzymie
    Ferdinand I Piloty
    1785 -1844