F. LIVI

172.00

DOMENICHINO, 1846

Akwaforta, papier; 46 x 31,5 cm (arkusz); 29,3 x 22,3 cm (odcisk płyty)

Sygnowana z płyty d.: Domenichino dip. G. Tubino dis. F. Livi inc.

Rycina wg autoportretu Domenichina z 1615 r.