Fred E. NEWMAN

240.00

MOST WESTMINSTERSKI, XX w.

Akwaforta, akwatinta, papier; 14,5 x 22,7 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: FredNewman
Oprawiony