338. Malarz nierozpoznany

800.00

DAMA Z KWIATKIEM, pocz. XX w.

Pastel, papier; 46,5 x 41 cm
Sygnowany p.d.: Z (…)
Oprawiony

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1500 – 2000