Tadeusz CIEŚLEWSKI

627.90

DZWONNICA KOŚCIOŁA ŚW. ANNY OD MARIENSZTATU

Tusz, piórko, akwarela; 16,5 x 9,5 cm
Sygnowany p.d.: T.Cieślewski
Oprawiony