Thomas ROWLANDSON

720.00

Trzy satyry: DOCTOR SYNTAX, RURAL SPORTS

Akwaforta kolorowana akwarelą 12,5 x 20 cm (w świetle p-p)
Sygnowane z płyty pod ryciną: Drawn & Etch’d by Rowlandson
Oprawione