Dariusz WĄSOWICZ

240.00

RYNEK STAREJ WARSZAWY

Akwaforta, papier; 11,2 x 15 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Rynek Starej Warszawy kwasoryt DWąsowicz
Oprawiony