240.00 zł
RYNEK STAREJ WARSZAWY
Akwaforta, papier; 11,2 x 15 cm (kompozycja) Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Rynek Starej Warszawy kwasoryt DWąsowicz Oprawiony