Wyświetlanie 11221–11235 z 11769 wyników
Ignacy Bieniek
1,150.00 złTaca
10,925.00 złPortmonetka
978.00 złZegar
4,600.00 złPapierośnica
920.00 złMiska
1,035.00 złTrzej Święci
690.00 złŚw. Mikołaj Cudotwórca
690.00 złTalerz
690.00 złKoszyczek dekorowany filigranem
3,450.00 złApolinary Stanisław Kotowicz
5,520.00 złS. Zelnik
5,500.00 złS. Zelnik
Katedra w Łowiczu, 1936
Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany p.d.: ŁOWICZ IX 1936 | Zelnik
Gundelach, XIX/XX w.
3,450.00 złGundelach, XIX/XX w.
Wiejski grajek, 1892
Olej, tektura; 21,3 x 33,2 cm
Sygnowany p.d.: Helena Gundelach | 1892
Henryk Wieczorek
2,800.00 złHenryk Wieczorek
Konie zaprzężone do wozu
Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: HWieczorek
Eugeniusz Geppert
11,500.00 złEugeniusz Geppert
Sielanka
Akwarela, papier; 53,5 x 83 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Na odwrocie nalepka papierowa: ZWIĄZEK ZAWODOWY POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW | W KRAKOWIE |Autor: Geppert Eugeniusz | Tytuł pracy: Kompozycja | Materiał: Akwarela 100 x 70 | Cena: 10.000 | Własność …|Data wystawy: Warszawa Salon ogólno Polski | maj 1946oraz fragment drugiej nalepki:SALON WIOSENNY 1946 ZPAP | Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Wymiary 70 x 100 | 10.000