Wyświetlanie 16471–16500 z 18231 wyników
Eduard TELCS
138.00 złEduard TELCS
MEDAL, FERENC LISZT, 1936
Brąz, śr 67 mm
A: głowa w lewo, wokół napis: LISZT FERENC 1811-1886 T.ELCS 1936
R: święta Elżbieta Węgierska rozdająca chleb dwojgu ubogim, nad nią zapis nutowy, sygnatura: TELCS
MEDAL BRYTYJSKI ZA WOJNĘ 1939 – 1945 dla P. Bernaczka
1,725.00 złMEDAL BRYTYJSKI ZA WOJNĘ 1939 – 1945 dla P. Bernaczka
Stop miedzi i niklu, śr. 36 mm, zawieszka, wstążka
MEDAL NAGRODOWY PŁOCKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO ZA WYŚCIG WODNY, pocz. XX w.
345.00 złMEDAL NAGRODOWY PŁOCKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO ZA WYŚCIG WODNY, pocz. XX w.
Tombak srebrzony, śr. 32 mm, zawieszka
A: na skrzyżowanych wiośle i kotwicy orzeł i herb Płocka, , napis: PŁOC. TOWARZ. WIOŚL.
R: nad gałązka lauru napis: ZA | WYŚCIG | WODNY | D. 19
517.00 złMEDAL NAGRODOWY PŁOCKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO ZA WYŚCIG WODNY, pocz. XX w.
Srebro, śr. 35 mm, zawieszka
R: nad gałązka lauru napis: ZA | WYŚCIG | WODNY
460.00 złMEDAL NAGRODOWY PŁOCKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO ZA WYŚCIG WODNY, pocz. XX w.
Tombak, śr. 35 mm, zawieszka
ZNACZEK, ŚWIĘTO 1 MAJA, PRL
34.00 złZNACZEK, ŚWIĘTO 1 MAJA, PRL
Tombak złocony, biała i czerwona emalia; 12 x 22 mm
Kontra, słupek, nakrętka sygnowana: P.P.H. RUCH
ODZNAKA KOMUNISTYCZNEJ PARTII CZECHOSŁOWACJI
34.00 złODZNAKA KOMUNISTYCZNEJ PARTII CZECHOSŁOWACJI
Tombak złocony, emalia, kopyto 18 x 14 mm
ZNACZEK ŻAŁOBY NA ŚMIERĆ STALINA, Polska, 1953
34.00 złZNACZEK ŻAŁOBY NA ŚMIERĆ STALINA, Polska, 1953
Cynk, czarna farba, 28 x 22 mm, zapięcie agrafowe
ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Den Ro, ok. 1930
3,220.00 złZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Den Ro, ok. 1930
Złoto, srebro, dwa diamenty; waga całkowita 5 g, 28 x 18 mm
Sygnowany na tarczy: DEN RO | 17 JEWELS | SWISS
Puncowanie na kopercie: 18K | 0,720 | 230 60
WIADERKO DO SZAMPANA, Polska, Warszawa, Norblin, 1896 – 1914
1,320.00 złWIADERKO DO SZAMPANA, Polska, Warszawa, Norblin, 1896 – 1914
Mosiądz; wys. 19,5 (30); śr. dna 19 cm
MARIA MAGDALENA, pocz. XIX w.
3,450.00 złMARIA MAGDALENA, pocz. XIX w.
MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, płyta żelazna cynowana; 25 x 17 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie
KOMPLET SZTUĆCÓW NEORENESANSOWYCH Z MONOGRAMEM W, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, po 1888
2,875.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NEORENESANSOWYCH Z MONOGRAMEM W, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, po 1888
Srebro, próba 800, stal nierdzewna (ostrza); waga 1074 g (bez noży 781 g)
W składzie po pięć łyżeczek (13,2 cm), noży (30,5 cm), po sześć widelców (18,5 cm), łyżek (21,5 cm)
Puncowane: półksiężyc, korona, 800, orzeł
FLAKON NA PERFUMY, XIX w.
977.00 złFLAKON NA PERFUMY, XIX w.
KOMPLET SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB, Czechosłowacja, 1922 – 1929
6,500.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB, Czechosłowacja, 1922 – 1929
Srebro, próba 3, złocenie, stal (ostrza); waga 1848 g (bez noży 1341 g)
W składzie widelec do wędlin (18 cm), dwie łyżeczki do soli o złoconych czerpaczkach (6,9 cm), po sześć łyżeczek do kawy o złoconych czerpaczkach (11 cm), łyżeczek do herbaty (14,7 cm), łyżeczek deserowych o złoconych czerpaczkach (14,5 cm) łyżek (21,5 cm), widelców (21 cm), noży (25,5 cm)
Puncowanie: głowa kobiety w lewo z cyfrą 3, monogram złotnika FB, na ostrzach: sylwetka dwóch ludzi; J.A.HENCKELS.SOLINGEN | ZWILLINGSWERK; NICHT ROSTEND
W kantynie
FILIŻANKA ZE SCENĄ RODZAJOWĄ WE WNĘTRZU, Niemcy, Berlin, Friedrich Adolf Schumann, 1844 -1864
920.00 złFILIŻANKA ZE SCENĄ RODZAJOWĄ WE WNĘTRZU, Niemcy, Berlin, Friedrich Adolf Schumann, 1844 -1864
SZTUĆCE DLA JEDNEJ OSOBY Z MONOGRAMEM JH, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, po 1931
460.00 złSZTUĆCE DLA JEDNEJ OSOBY Z MONOGRAMEM JH, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, po 1931
Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrze); waga 167 g (bez noża 95 g); nóż (dł. 21,5), widelec (dł. 18,5) , łyżka (dł. 18,5 cm)
Puncowanie: w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W; S.O., na ostrzu: pod koroną GERLACH | nierdzewne
stan: pęknięcie na trzonku noża
TACA OWALNA Z DEKORACJĄ
1,380.00 złTACA OWALNA Z DEKORACJĄ
WAZA – PODGRZEWACZ, Niemcy, Turyngia, Ilmenau, pocz. XIX w.
977.00 złWAZA – PODGRZEWACZ, Niemcy, Turyngia, Ilmenau, pocz. XIX w.
PARA TALERZY DEKOROWANYCH W KWIATY, Francja, 2 poł. XIX w.
805.00 złPARA TALERZY DEKOROWANYCH W KWIATY, Francja, 2 poł. XIX w.
APLIKACJA Z KLEJNOTEM HERBOWYM NA DRZWI, XIX/XX w.
1,150.00 złAPLIKACJA Z KLEJNOTEM HERBOWYM NA DRZWI, XIX/XX w.
Żeliwo, resztki czarnej farby; 22 x 16,5 cm
Pochodzenie: pałac Brodowiczów w Świle.
SZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Lwów, J. Sopyło (?), 1921 – 1931
575.00 złSZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Lwów, J. Sopyło (?), 1921 – 1931
POPIERSIE KOBIECE, ok. 1900
690.00 złDZBANUSZEK DO PARZENIA KAWY, Bliski Wschód, XIX w.
920.00 złDZBANUSZEK DO PARZENIA KAWY, Bliski Wschód, XIX w.
Mosiądz, inkrustacja miedzią i srebrem; wys. 16, śr. podstawy 9,5 cm
KOSZYK, Niemcy, pocz. XX w.
460.00 złKOSZYK, Niemcy, pocz. XX w.
Srebro, próba 800, waga 123 g, wys. 7 (14), śr. 10,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, A.D. 800
CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
575.00 złCUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
POPIELNICZKA W FORMIE CHRZĄSZCZA, ok. 1930
345.00 złPOPIELNICZKA W FORMIE CHRZĄSZCZA, ok. 1930
Mosiądz; 5 x 13 x 10 cm
Pokrywka na zawiasie
RAMKA NA MINIATURĘ, XIX/XX w.
460.00 złRAMKA NA FOTOGRAFIĘ, k. XIX w.
345.00 złRAMKA NA FOTOGRAFIĘ, k. XIX w.
Jacek ŁYDŻBA
3,622.00 złKONSOLA W STYLU LUDWIKA FILIPA, poł. XIX w.
2,530.00 złKONSOLA W STYLU LUDWIKA FILIPA, poł. XIX w.
Masyw sosna, fornir orzech; 77 x 95 x 45 cm
Stan zachowania: rysy, ubytki