Wyświetlanie 16051–16080 z 18630 wyników
PLAKIETA, KAMPANIA ABISYŃSKA, Belgia, 1947
460.00 złPLAKIETA, KAMPANIA ABISYŃSKA, Belgia, 1947
Autor: Arthur Dupagne
Brąz; 56 x 38 mm
A: dwa popiersia żołnierzy w prawo, data 1940-1941, sygn. DUPAGNE; L’EPREUVE D’AUTEUR
R: napis: SAIO GAMBELA ASOSA
MEDAL, GASTON SAINT PAUL DE SINÇAY, 1887
230.00 złMEDAL, GASTON SAINT PAUL DE SINÇAY, 1887
Autor: Edouard Geerts
Brąz złocony, śr. 50 mm
A: głowa w lewo; sygn. ED. GEERTS
R; herb, daty 1837-1887, LA VIEILLE MONTAGNE A SON DIRECTEUR GENERAL SAINT PAUL DE SINÇAY
ŻETON MASOŃSKI, Belgia, Antwerpia, 1904
230.00 złŻETON MASOŃSKI, Belgia, Antwerpia, 1904
Srebro (?), śr. 28 mm, waga 15 g, zawieszka
Napis: śr. 28 mm,, zawieszka
Tekst: CENTENAIRE de la R. les AMIS du COMMERCE et la PERSEVERANCE REUNIS 5804 -5904
Sygnatura: CARL NYS
ŻETON MASOŃSKI, Belgia, ok. 1900
230.00 złŻETON MASOŃSKI, Belgia, ok. 1900
Srebro (?), śr. 28 mm, waga 10 g,
Sygnowany EDR
Srebro (?), śr. 27 mm, waga 10 g, zawieszka
PŁYTY GRAMOFONOWE, SZYBKOOBROTOWE
0.00 złMEDAL ZWYCIĘSTWA 1914-1918, wz. 1919, Belgia
138.00 złMEDAL ZWYCIĘSTWA 1914-1918, wz. 1919, Belgia
Brąz, śr. 36 x 49 mm, wstążka
MEDAL YSER wz. 1918, Belgia
172.00 złMEDAL YSER wz. 1918, Belgia
Brąz złocony, emalia, 36 x 49 mm, wstążka
Carlo LABRUZZI
287.00 złCarlo LABRUZZI
LA VIA APPIA
Presentazione di Fabrizio Sarazani, 1970 Editalia, Roma
Reprint teki 24 akwafort z 1790 r, oprawa twarda, płócienna, grzbiet skórzany, tłoczenia, złocenia; 45,5 x 36 cm
MEDAL NA STO LAT NIEPODLEGŁOŚCI BELGII, 1930
115.00 złMEDAL NA STO LAT NIEPODLEGŁOŚCI BELGII, 1930
Brąz srebrzony; 41 x 41 mm
BELGIJSKA ODZNAKA WOJSKOWA
230.00 złBELGIJSKA ODZNAKA WOJSKOWA
Biały metal, tkanina 21 x 18 mm
Monogram HG pod koroną
BUŻUAREK, Wrocław, Bracia Sommé, 1906
1,770.00 złBUŻUAREK, Wrocław, Bracia Sommé, 1906
Srebro, próba 800, waga 234 g, 9 x 17,5 x 14 cm
Wyryty monogram EL pod koroną hrabiowską i data 1906
Puncowanie: BR.SOMMÉ 800 półksiężyc, korona ; wyryta data 1906
KOBIERZEC ERSARI, Zachodni Turkiestan, poł. XX w.
1,725.00 złKOBIERZEC ERSARI, Zachodni Turkiestan, poł. XX w.
Watek wełna, osnowa len; 139 x 196 cm
KINDŻAŁ TYPU KAMA, Kaukaz, k. XIX w.
3,360.00 złPAPIEROŚNICA Z WZOREM GEOMETRYCZNYM, Polska, Warszawa, 1921 – 1931
322.00 złPAPIEROŚNICA Z WZOREM GEOMETRYCZNYM, Polska, Warszawa, 1921 – 1931
Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 129 g; 11 x 8 cm
Puncowanie: w kształcie baryłki: 3, głowa kobiety w chuście; W; M./W.
KOBIERZEC, Azja Centralna, poł. XX w.
2,300.00 złKOBIERZEC, Azja Centralna, poł. XX w.
Watek wełna, osnowa len; 276 x 200 cm
MASZYNKA DO PARZENIA KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/ XX w.
2,242.00 złMASZYNKA DO PARZENIA KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/ XX w.
Plater na nowym srebrze, drewno (uchwyty, pokrętło), szkło (pokrywka), wys. 31 cm
PAPIEROŚNICA, XX w.
630.00 złPAPIEROŚNICA, XX w.
Srebro, próba sterling, waga 81 g; 10,5 x 7,5 cm
Puncowanie: STERLING
MAPA PRUS KRÓLEWSKICH I KSIĄŻĘCYCH, Christoph Weigel, Norymberga, 1720
1,840.00 złMAPA PRUS KRÓLEWSKICH I KSIĄŻĘCYCH, Christoph Weigel, Norymberga, 1720
Miedzioryt kolorowany, papier; 36,5 x 45 cm (arkusz), 33 x 38,5 cm (odcisk płyty)
W kartuszu tytuł: BORUSSIA integra accuratori stylo delineata à Christoph: Wiegelio Norib:; p.d.: M.K.f.
PARA PODSTAWEK DO SZKLANKI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
920.00 złPARA PODSTAWEK DO SZKLANKI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
Mosiądz srebrzony, wys. 10,5, śr. 7,3 cm
Puncowanie: w owalu wokół gwiazki B. HENNEBERG WARSZAWA; 1883
Marjorie Christine BATES
23.00 złMarjorie Christine BATES
TARG RYBNY W SALISBURY
Druk barwny papier; 14 x 8,7 cm
PATERA Z PAŁĄKIEM DEKOROWANA MOTYWEM WINNEGO GRONA, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900
575.00 złPATERA Z PAŁĄKIEM DEKOROWANA MOTYWEM WINNEGO GRONA, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900
Cyna; 15 x 32,5 x 27 cm
Sygnowany: orzeł z napisem: KAYSER
Marjorie Christine BATES
CLOSE GATE W SALISBURY
MLECZNIK, Niemcy, poł. XIX w.
517.00 złMLECZNIK, Niemcy, poł. XIX w.
Metal srebrzony, kość (uchwyt), wys. 12,5 cm
Wyryte dwa herby rodziny Zitzewitz: dwugłowy orzeł, w klejnocie trzy pióra strusie; dwugłowy orzeł w koronach, w klejnocie siedem piór strusich
Puncowanie: 4
Marjorie Christine BATES
POULTRY CROSS W SALISBURY
HERB, Niemcy, 2 poł. XIX w.
1,725.00 złHERB, Niemcy, 2 poł. XIX w.
1,725.00 złKIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM KISSELMANN, Śląsk, 2 poł. XIX w.
Szkło przezroczyste, bezbarwne, ryte, złocenia, wys. 23 cm
Wyryty herb
KINKIET SECESYJNY, ok. 1900
230.00 złKIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM TAUENTZIEN, Śląsk, 2 poł. XIX w.
Wyryty herb