Magdalena GŁOSKOWSKA

575.00

GŁĘBINA, 2012
Akryl, płótno; 60 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Głoskowska 2012

Magdalena GŁOSKOWSKA
ur. 1977
Ukończyła Wyższą Szkołę Sztuki Stosowanej w Poznaniu na kierunku Malarstwo w architekturze, specjalizacja: projektowanie witrażu. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni profesora T. Sadleya, aneks w pracowni W. Dudkowiaka. Zajmuje się malarstwem sztalugowym oraz witrażem. Miała trzy wystawy indywidualne. Jej prace znajdują się w kolekcjach w Polsce i za granicą.