KAŁAMARZ, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX w.

115.00

Porcelana, malowana kobaltem podszkliwnie – wzór cebulowy, wys.5, śr.8,3 cm
Sygnowany kobaltem: skrzyżowane miecze, numer 25; ryta: Y32a
Brak pokrywki