920.00 zł
Moritz Elimayer, Drezno, Niemcy, kon. XIX w.
Srebro pr. 800, drewno (mahoń); 2,3 x 14 x 8,7 cm
Puncowana: próba 800, korona, półksiężyc |ELIMAYER – punca wykonawcy
Na pokrywie grawerowana data: 23.X. 48.