Błażej Iwanowski

2,875.00

Wnętrze wawelskie
Olej, sklejka; 35,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Błażej Iwanowski

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25 Błażej Iwanowski
1889 Jabłonna – 1966 Warszawa
Początkowo uczył się rysunku u F. Rolińskiego, W. Dymitrowa i B. Kowalewskiego. W latach 1907-10 studiował w warszawskiej Szkole Rysunkowej pod kierunkiem J. Kauzika i M. Kotarbińskiego, a w latach 1910-12 w Szkole Sztuk Pięknych u St. Lentza.

SKU: 361303 Kategoria: