Józef GRACZYŃSKI

2,185.00

PROJEKT PLAKATU
Akwarela, karton; 37 x 57 cm
Sygnowany p.d.: JÓZEF GRACZYŃSKI.
Praca dwustronna, na odwrocie pejzaż leśny