259. PUDEŁKO NA TYTOŃ, Rosja, Petersburg, John Blasball mł. 1879

7,500.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 577 g; 9,5 x 13,5 x 10 cm

Dekoracja ryta: imitacja drewna i banderoli z napisami: Colorado, Tабак прибозный

Puncowanie: JB; 84, 1879, HE, skrzyżowane kotwice i berło

Cena wywoławcza 7500

Estymacja 9000 – 10000

Aukcja 186, 19.10.2019