7,500.00 zł
Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 577 g; 9,5 x 13,5 x 10 cm
Dekoracja ryta: imitacja drewna i banderoli z napisami: Colorado, Tабак прибозный
Puncowanie: JB; 84, 1879, HE, skrzyżowane kotwice i berło
Cena wywoławcza 7500
Estymacja 9000 – 10000
Aukcja 186, 19.10.2019