211. SERWIS DEKOROWANY W FIOŁKI, Polska, Ćmielów, Drucki – Lubecki, pocz. XX w.

1,700.00

Porcelana, nadruk barwny

w składzie: 7 talerzy obiadowych głębokich, 7 talerzy płaskich, 6 filiżanek ze spodkami (jeden ze szczerbką), 6 filiżanek do kawy ze spodkami (jedna filiżanka ze szczerbką), 6 talerzy zakąskowych, 4 półmiski, sosjerka (ze szczerbką), waza do zupy

Sygnowany zielonym drukiem naszkliwnym: korona / miecz z czterema półksiężycami i literami D. L.

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2500 – 3000

Aukcja 186, 19.10.2019