Wyświetlanie 76–90 z 430 wyników
Tadeusz JACKOWSKI
672.00 zł089. Piotr STACHIEWICZ
6,500.00 złMaja BEREZOWSKA
879.05 złMaja BEREZOWSKA
879.05 złZbigniew ZIOMECKI
627.90 złZbigniew ZIOMECKI
627.90 złHenryk JANIGA
4,025.00 złHenryk JANIGA
PROJEKTY KOSTIUMóW DO SZTUKI BARTŁOMIEJOWY JARMARK BENA JOHNSONA
Teatr Powszechny, warszawa, 1958
52 prace, tusz, akwarela, ołówek, papier; 23 x 16 cm
Sygnowane, w większości: Bartłomiejowy jarmark, Henryk Janiga
W obwolutach z autorskimi opisami
Oraz cztery projekty kostiumów do Księżniczki Turandot Carla Gozziego dla Teatru Dramatycznego, Warszawa, 1959
Czesław PODGÓRSKI
360.00 złJan LEBENSTEIN
1,004.63 złMarc CHAGALL
1,080.00 zł235. Władysław SKOCZYLAS
800.00 zł236. Władysław SKOCZYLAS
800.00 złStefan MROŻEWSKI
1,440.00 złStefan MROŻEWSKI
960.00 złHenryk RODAKOWSKI
3,600.00 zł