Wyświetlanie 406–420 z 430 wyników
Bogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
EKSLIBRIS HALINY ONDRUSZ, 1965
Miedzioryt, papier; 95 x 75 mm (odcisk płyty)
Sygnowany z płyty na cokole pomnika: BBrandt; ołówkiem pod ryciną p.: BBrandt 65
Bogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
ZAMEK OSTROGSKICH – EKSLIBRIS HANNY BRANDT
Miedzioryt, papier; 85 x 78 mm (odcisk płyty)
146. Jarek LUSTYCH
1,500.00 złOPŁAKIWANIE, XIX/XX w.
460.00 zł147. Jarek LUSTYCH
1,500.00 złE. ORŁOWSKI
1,035.00 złSalvador DALI
3,304.00 złSalvador DALI
LE CHEVAL DU PRINTEMPS, 1972
z serii Les Chevaux Dalinies
Litografia, papier; 42 x 30 cm (odcisk płyty) 58 x 36 cm (wymiar arkusza)
Sygnowana ołówkiem pod ryciną l.: 106/250; p. Dali
Certyfikat Galerie Signum Winfried Heid, Heidelberg z 9.11.1998
Bibliografia: Michler-Löpsinger, Dali : Catalogue Raisonne of Prints II Lithographs, nr 1258-1282, Albert Fields The Official Catalog Of The Graphic Works, s. 170-171
ARTYSTA POLSKI
690.00 złAndy WARHOL
1,200.00 złAdela SZWAJA
1,725.00 złAdela SZWAJA
RUINY ZAMKU W MIROWIE
Pastel, akwarela, gwasz, papier; 37 x 48 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: A. S.
Sygnowany i opisany na odwrocie
Tomasz Kazikowski
1,035.00 złKonstanty Maria Sopoćko
1,150.00 złMalarz polski, XX w.
1,150.00 złWiktor Podoski
920.00 złGrażyna Bartnik
920.00 zł