Wyświetlanie 391–405 z 437 wyników
Nemesio ANTÚNEZ
7,475.00 złNemesio ANTÚNEZ
ESTADIOS Y CORDILLERAS
Wyd.: Wobron, Santiago, 1973
Sześć serigrafii z przedmową Pabla Nerudy; 50 x 35 cm
Na papierze Rafaello Fabriano
Sygnowane ołówkiem: n. atéz
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
SIEDZĄCA PO TURECKU, 1992
Brązowa i biała kredka, papier; 42 x 30 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu) 1992; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1992 R
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
W TRóJKĄCIE
Akwarela, pastel, papier szaroniebieski; 27 x 24,5 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu)
Jan GOLUS
575.00 złJan GOLUS
KOŚCIóŁ, 1963
Ołówek, papier; 23,5 x 22 cm
Sygnowany p.d.: J. Golus
Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA „Zachęta, Warszawa 1967, kat. poz. 319
Jan GOLUS
575.00 złJan GOLUS
GŁOWA CHŁOPCA, 1928
Ołówek, papier; 39 x 30,5 cm
Sygnowany p.d.: J. Golus
Praca wystawiana na monograficznej wystawie pośmiertnej, Jan Golus, CBWA „Zachęta, Warszawa 1967, kat. poz.146
Bogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
EKSLIBRIS STANISŁAWA AULICHA, stan I, 1962
Miedzioryt, papier; 75 x 50 mm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod rycina p.d.: BBrandt 62
Bogusław BRANDT
172.00 złBogusław BRANDT
EKSLIBRIS STANISŁAWA AULICHA, stan II, 1962
Edwarda PRZEORSKA
172.00 złEdwarda PRZEORSKA
EKSLIBRIS TADEUSZA LESZNERA, 1942
Płyta miedziorytnicza; 96 x 67 mm
Sygnowany p.śr.: ep 42
Edwarda PRZEORSKA
172.00 złBogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
EKSLIBRIS HALINY ONDRUSZ, 1965
Miedzioryt, papier; 95 x 75 mm (odcisk płyty)
Sygnowany z płyty na cokole pomnika BBrandt; ołówkiem pod ryciną p.: BBrandt 65
Edwarda PRZEORSKA
172.00 złEdwarda PRZEORSKA
EKSLIBRIS MARII KOSSOWSKIEJ, 1943
Płyta miedziorytnicza; 150 x 47 mm
Sygnowany l.d.: 1943 | E. Przeorska
Edwarda PRZEORSKA
172.00 złEdwarda PRZEORSKA
EKSLIBRIS ZOFII LESZNER
Płyta miedziorytnicza; 82 x 62 mm
Sygnowany l.d.: ep | 43
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKT NIEBIESKI, 1991
Akwarela, kredka, papier; 34 x 23,5 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu) | 1991 R; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1991 R
Tomasz KAZIKOWSKI
575.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKT PRZYKUCNIĘTY
Gwasz, papier; 41 x 30 cm
Sygnowany p.d.; TK (w okręgu); na odwrocie: KAZIKOWSKI
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
LUDZIE I ŚWINIE, 1991
Gwasz, kredka, czarny papier; 19,5 x 29 cm
Sygnowany p.d.: TK (w okręgu) | 1991 R; na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1991 R