Jan LEBENSTEIN

1,004.63

KOBIETA ZE SFINKSEM, 1985

Litografia, papier, 49,5 x 42 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: 7/75 Lebenstein 85

Oprawiony