Wyświetlanie 781–795 z 796 wyników
ŁOPATKA DO SARDYNEK, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1920
172.00 złŁOPATKA DO SARDYNEK, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1920
Metal srebrzony, dł. 14 cm
Puncowanie: BM FRAGET MN PLAQUE
Wyryty inicjał: J.D.
CHOCHELKA DO PONCZU, Niemcy, po 1888
287.00 złCHOCHELKA DO PONCZU, Niemcy, po 1888
Srebro, próba 800, czerpaczek złocony, waga 83 g, dł. 18,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800JBM
KOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚC OSÓB DEKOROWANYCH MOTYWEM WIEŃCA, Polska, Warszawa, Fraget, k. XIX w.
1,725.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA SZEŚC OSÓB DEKOROWANYCH MOTYWEM WIEŃCA, Polska, Warszawa, Fraget, k. XIX w.
Metal srebrzony, stal (ostrza), w składzie noże (dł. 21 cm), widelce (dł. 18 cm), łyżki (dł. 20,5 cm), łyżeczki (dł.14 cm)
Puncowanie: FRAGET BM PLAQUE; na pięciu ostrzach: J. FRAGET
KOMPLET SZTUĆCÓW Z ROZETĄ NAD FESTONEM, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg i Fabryka Wolska, k. XIX w.
1,150.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW Z ROZETĄ NAD FESTONEM, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg i Fabryka Wolska, k. XIX w.
Mosiądz i biały metal srebrzony, stal (ostrza), w składzie: 5 noży (dł. 25 cm), 4 łyżki (dł. 22 cm), 12 widelców (dł. 21 cm), trzy łyżeczki (dł. 14,5 cm)
Puncowanie na 14 sztukach: FABR. WOLSKA korona; na 6: BR.HENNEBERGBM; na 4: BR.HENNEBERG, gwiazdka; na czterech ostrzach: GERLACH WARSZAWA
KOMPLET SZTUĆCÓW NA 9 OSÓB, Niemcy, Berlin, Humbert & Sohn, 1860
5,000.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW NA 9 OSÓB, Niemcy, Berlin, Humbert & Sohn, 1860
Srebro, próba 750, złocone, waga 1412 g, w składzie po 9 noży (dł. 20 cm), widelców (17,2 cm) i łyżek (18 cm)
Wyryty monogram JC
Puncowanie: 750 HUMBERT & SOHN; w kole niedźwiedź stojący z literą L; w kole D
SOLNICZKA I PIEPRZNICZKA, Stany Zjednoczone, XIX/XX w.
345.00 złSOLNICZKA I PIEPRZNICZKA, Stany Zjednoczone, XIX/XX w.
Srebro, próba sterling, niebieska emalia; waga 80 g, wys. 2,5, sr. 4,3 cm
Puncowanie: w owalu monogram wiązany AO; STERLING
Stan zachowania: odprysk emalii
SZEŚĆ ŁYŻEK Z HERBEM, Wrocław, Strube & Sohn, ok. 1888
3,000.00 złSZEŚĆ ŁYŻEK Z HERBEM, Wrocław, Strube & Sohn, ok. 1888
Srebro, próba 750, waga 435 g, dł 22 cm
MISECZKA I ŁYŻECZKA DO ŚMIETANY, Niemcy, Düsseldorf, Franz Bahner, po 1917
600.00 złSOLNICZKA W FORMIE MUSZLI, Niemcy, Drezno, Marpf, po 1888
747.00 złSOLNICZKA W FORMIE MUSZLI, Niemcy, Drezno, Marpf, po 1888
Srebro, próba 800; waga 92 g, 5 x 8 x 7,5 cm
Puncowanie: MARPF; korona; 800; DRESDEN; w owalu głowa kobiety w chuście, 3; w kole głowa kobiety w chuście
SOLNICZKA i PIEPRZNICZKA, XIX/XX w.
1,035.00 złSOLNICZKA i PIEPRZNICZKA, XIX/XX w.
Srebro, próba 925,
Solniczka, waga 71 g, wys. 3,5 cm, śr. 6 cm
Pieprzniczka, waga 54 g, wys. 6,5 cm
SOLNICZKA, USA, Nowy Jork, Redlich & Company, 1895 – 1946
345.00 złSOLNICZKA, USA, Nowy Jork, Redlich & Company, 1895 – 1946
Srebro, próba 925, waga 61, wys. 12 cm
Puncowanie: STERLING | 1987 H | głowa lwa
Solniczka
863.00 złSolniczka w formie czarki na trzech nóżkach
920.00 złSolniczka
575.00 złWiedeń, 1852
1,035.00 zł