Solniczka

863.00

Hamburg (?), poł. XIX w.

Srebro, próba 12 (?), wewnątrz złocone, waga 56 g, 3,8 x 8,2 x 7,1 cm
Znakowanie: cechy zatarte: monogram złotnika IC (?), cecha Hamburga (?), 12 (?)