Wyświetlanie 766–780 z 796 wyników
WAZONIK, Kraków, 4 ćw. XX w.
287.00 złWAZONIK, Kraków, 4 ćw. XX w.
Srebro, próba 925, , waga 65 g; 15,5 cm
Puncowanie: K 925, głowa kobiety w chuście; monogram złotnika AT
SOLNICZKA Z ŁYŻECZKĄ, Niemcy, 3 ćw. XIX w.
800.00 złSOLNICZKA Z ŁYŻECZKĄ, Niemcy, 3 ćw. XIX w.
Srebro, próba 13, waga 92 g, wys. 5,2, śr. 8,5 cm
Puncowanie: 13; 11052
Na czterech ulistnionych nóżkach, dno koliste, korpus od zewnątrz giloszowany, kołnierz wywinięty, zdobiony kwiatkami
ŁYŻKA WAZOWA, Polska, pocz. XIX w.
805.00 złŁYŻKA WAZOWA, Polska, pocz. XIX w.
Srebro, próba 12, waga 164 g, dł. 35 cm
Puncowanie: wężyk probierczy, 12; C.A.W.
NÓŻ DO SERA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
230.00 złNÓŻ DO SERA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
Trzonek srebrzony, puncowany BR.HENNEBERG, gwiazdka; ostrze stalowe puncowane: GERLACH; dł. 20 cm
SZEŚC ŁYŻECZEK Z MONOGRAMEM Z.P., Polska, Warszawa, Plewkiewicz, po 1886
345.00 złSZEŚC ŁYŻECZEK Z MONOGRAMEM Z.P., Polska, Warszawa, Plewkiewicz, po 1886
Metal srebrzony, dł.15 cm
Puncowanie: BM.R.PLEWKIEWICZ PRIMA
DWIE ŁYŻKI Z MONOGRAMEM WN, Polska, Warszawa, Tomasz Klimaszewski, 1826
575.00 złDWIE ŁYŻKI Z MONOGRAMEM WN, Polska, Warszawa, Tomasz Klimaszewski, 1826
Srebro, próba 12, waga 140 g, dł. 23 cm
Puncowanie: T.Klimaszewski, 12, baranek, Warszawa
SZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
115.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
Mosiądz srebrzony, dł. 14 cm
Puncowanie: NORBLIN & Co GALW. WARSZAWA
ŁYŻKA WAZOWA, Polska, Poznań, Radecki, 1816
1,500.00 złŁYŻKA WAZOWA, Polska, Poznań, Radecki, 1816
Srebro, waga 226 g, dł. 39 cm
Wyryty monogram CM pod koroną
Puncowanie: RADECKI; skrzyżowane klucze pod koroną, z datą 1816
Stan zachowania: wgniecenie
Srebro, waga 226 g, dł. 39 cm
Wyryty monogram CM pod koroną
Stan zachowania: wgniecenie
12 ZAKĄSKOWYCH NOŻY DO RYB, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, po 1888
977.00 zł12 ZAKĄSKOWYCH NOŻY DO RYB, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, po 1888
Srebro, próba 800, waga 366 g, dł. 18,5 cm
Puncowanie: patera, 800, półksiężyc, korona
SZEŚĆ ŁYŻECZEK DO HERBATY, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, po 1931
632.00 złSZEŚĆ ŁYŻECZEK DO HERBATY, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, po 1931
Srebro, próba 3, waga 206 g, dł. 15,2 cm
Puncowanie: S.O; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W
Dobrane pudełko: Ernst Strelow, Kolberg (Kołobrzeg)
SZEŚĆ ŁYŻECZEK DO HERBATY, Polska, Warszawa, poł. XX w.
517.00 złSZEŚĆ ŁYŻECZEK DO HERBATY, Polska, Warszawa, poł. XX w.
Srebro, próba 3, waga 212 g, dł.14,5 cm
Puncowanie: C.J.; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W
Pudełko: Centrala Jubilerska
KOMPLET SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, po 1931
8,500.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, po 1931
Srebro, próba 3, waga 2862 g (bez noży 2010 g), stal nierdzewna (ostrza)
W składzie po 12 noży (22 cm), widelców (18 cm), łyżek (21 cm), łyżeczek (14,5 cm), 9 łyżeczek (dł. 10,8 cm)
Puncowanie: BW; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W; na ostrzach: Gerlach nierdzewne
NÓŻ PÓŁMISKOWY DO RYB, Anglia, Birmingham, Baker Brothers, po 1860
57.00 złNÓŻ PÓŁMISKOWY DO RYB, Anglia, Birmingham, Baker Brothers, po 1860
Metal srebrzony, dł. 29 cm
Puncowanie: E, P, trzy gwiazdki, N, S, BBB
ŁOPATKA DO CIASTEK, Niemcy, Berlin, Vollgold, ok. 1860
460.00 złŁOPATKA DO CIASTEK, Niemcy, Berlin, Vollgold, ok. 1860
Srebro, próba 13 łutów, waga 63 g, dł. 29 cm
Ażurowa, z trzonkiem w formie splecionej gałązki winnej latorośli
Puncowanie: V13