SOLNICZKA I PIEPRZNICZKA, Stany Zjednoczone, XIX/XX w.

345.00

Srebro, próba sterling, niebieska emalia; waga 80 g, wys. 2,5, sr. 4,3 cm
Puncowanie: w owalu monogram wiązany AO; STERLING
Stan zachowania: odprysk emalii