Wyświetlanie 751–765 z 796 wyników
CHOCHELKA, Londyn, William Bateman II, 1836
287.00 złCHOCHELKA, Londyn, William Bateman II, 1836
Srebro, próba sterling, waga 70 g, dł. 17,5 cm
Wyryty monogram JRN
Puncowanie: WB; głowa lwa, lew kroczący, D; głowa
SZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970
172.00 złSZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970
Metal srebrzony, dł. 11 cm
Puncowanie: HEFRA ME
Pudełko
SERWETNIK AŻUROWY, Polska, Warszawa, Hefra, 2 poł. XX w.
172.00 złSERWETNIK AŻUROWY, Polska, Warszawa, Hefra, 2 poł. XX w.
Metal srebrzony, 6,7 x 12 x 2,5 cm
Puncowanie: w okręgu FH, MET
ŁYŻKA, USA, XIX/XX w.
115.00 złŁYŻKA, USA, XIX/XX w.
Trzonek srebrny, próba sterling, dł. 25
Puncowanie: G H E Sterling handle
ŁOPATKA, USA, XIX/XX w.
115.00 złŁOPATKA, USA, XIX/XX w.
Trzonek srebrny, próba sterling, dł. 25 i 22 cm
SOLNICZKA, Rosja, Moskwa, Andriej Wilhelmowicz Wekman, 1869
517.00 złSOLNICZKA, Rosja, Moskwa, Andriej Wilhelmowicz Wekman, 1869
Srebro, próba 84, waga 41 g, wys. 3,5, śr. 7 cm
Puncowanie: monogram złotnika A.W.W.; cecha probierza Wiktora Sawinkowa z monogramem B.C. i datą 1869; 84; św. Jerzy
SZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Norblin, 1896-1914
115.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Norblin, 1896-1914
Mosiądz srebrzony, dł.14,5 cm
Puncowanie: dwugłowy orzeł, NORBLIN&Co GALW WARSZAWA; 1610; A
Wyryty monogram: JB
SZPIKULEC DO MIĘSA Z RYBĄ, XIX/XX w.
115.00 złSZPIKULEC DO MIĘSA Z RAKIEM, XIX/XX w.
115.00 złSITKO DO HERBATY, pocz. XIX w.
402.00 złSITKO DO HERBATY, pocz. XIX w.
Srebro, waga 52 g, dł. 20 cm
Wyryty monogram CM pod koroną
Wyryty wężyk probierczy
ŁOPATKA DO CIASTA, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, po 1931
575.00 złŁOPATKA DO CIASTA, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, po 1931
Srebro, próba 3; waga 121 g; dł. 27,5 cm
Puncowana: w owalu S.O; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W
ŁYŻKA WAZOWA, Gdańsk, Moritz Stumpf, ok. 1850
920.00 złŁYŻKA WAZOWA, Gdańsk, Moritz Stumpf, ok. 1850
Srebro, złocenie, waga 173 g, dł. 37 cm
Puncowanie: A.STUMPF & SOHN; herb Gdańska
SZCZYPCE DO CUKRU
115.00 zł11 SZTUĆCÓW SREBRZONYCH, Polska, Warszawa, XIX/XX w.
920.00 zł11 SZTUĆCÓW SREBRZONYCH, Polska, Warszawa, XIX/XX w.
Fraget, Fabryka Wolska, Norblin, na dwóch monogram AB, na jednym RW, na jednym MD
Pochodzenie: rodziny Błotnickich
12 ŁYŻECZEK SREBRNYCH
1,150.00 zł12 ŁYŻECZEK SREBRNYCH
273 g
7 próby 84, dł. 14 cm, Rosja, Moskwa, Iwan Gubkin, 1841 – 1867
1 próby 12, dł. 15 cm, Polska, 1 poł. XIX w.
4 próby 3, Polska, dł. 15 cm, Warszawa, Krupski i Matwijewicz, 1936
Firmowe pudełko wytwórni Krupski i Matulewicz z dedykacją: Zacnej Koleżance p. Annie Janiszewskiej Koleżanki i Koledzy 1936 r.