Wyświetlanie 736–750 z 797 wyników
12 ŁYŻECZEK DO KAWY, Niemcy, Berlin, Vollgold, ok. 1870
690.00 zł12 ŁYŻECZEK DO KAWY, Niemcy, Berlin, Vollgold, ok. 1870
Srebro, próba 750, waga 179 g, dł. 11,5 cm
Puncowanie: RuK V 750
Wyryty monogram: S.B.
Pudełko Bracia Hempel, Warszawa
KOMPLET SZTUĆCÓW SECESYJNYCH, Śląsk, Wrocław, Hugo Sandig, ok. 1900
13,200.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW SECESYJNYCH, Śląsk, Wrocław, Hugo Sandig, ok. 1900
Srebro, próba 800, stal nierdzewna (ostra noży obiadowych i zakąskowych) waga bez noży obiadowych i zakąskowych 2626 g
SOLNICZKA, Polska, Warszawa, Gustaw Radke, 1905 – 1908
690.00 złSOLNICZKA, Polska, Warszawa, Gustaw Radke, 1905 – 1908
Srebro, waga 43 g, wkład szklany, wys.4, śr. 4,5 cm
Puncowanie: 84, głowa w kokoszniku, AB; GR
ZESTAW 8 SZTUĆCÓW SERWINGOWYCH, Francja, k. XIX w.
944.00 złZESTAW 8 SZTUĆCÓW SERWINGOWYCH, Francja, k. XIX w.
Plater na mosiądzu, złocenie, niklowanie (uchwyt na udziec), róg (łyżka i widelec)
SOSJERKA W STYLU ART DECO, Szwecja, ok. 1930
345.00 złSOSJERKA W STYLU ART DECO, Szwecja, ok. 1930
Plater na mosiądzu, 6,5 x16 x 7 cm
Puncowanie: S | Metall | Made in Sweden
SOLNICZKA, Kornet, Ciro, Argentyna, 1. poł. XX w.
57.00 złSOLNICZKA, Kornet, Ciro, Argentyna, 1. poł. XX w.
Plater na mosiądzu, waga 45 g, wys.2,8. śr. 5,8 mm
Puncowanie: antylopa | KORNET | CIRO | Industria Argentina
SOLNICZKA, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, po 1888
230.00 złSOLNICZKA, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, po 1888
Srebro, próba 800, waga 40 g, wys. 4,5, śr. 4,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, orzeł
SZTUĆCE OKOLICZNOŚCIOWE, 30 LAT PRL, Polska, Warszawa, Hefra, 1974
1,200.00 złSZTUĆCE OKOLICZNOŚCIOWE, 30 LAT PRL, Polska, Warszawa, Hefra, 1974
Srebro, próba 3, waga 183,9 g, dł. 14,5 cm, 7 widelczyków do ciasta
SZCZYPCE DO CUKRU, Anglia, Londyn Thomas Evans, 1815
287.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Anglia, Londyn Thomas Evans, 1815
Srebro, próba sterling, waga 49 g, dł. 14,5 cm
Puncowanie: TE; lew kroczący, U, głowa lwa
KOMPLET SZTUĆCÓW OBIADOWYCH NA 6 OSÓB, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł XIX w.
1,150.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW OBIADOWYCH NA 6 OSÓB, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł XIX w.
Po 6 łyżek (21 cm), widelców (18 cm), noży (21 cm)
Metal srebrzony, stal (ostrza)
Puncowanie:NORBLIN i Ska BM; na ostrzach: NORBLIN et Cie VARSOVIE
SZPIKULEC DO MIĘSA, pocz. XX w.
115.00 złCHOCHELKA, Niemcy, Döbeln, Gebrüder Köberlin, po 1888
345.00 złCHOCHELKA, Niemcy, Döbeln, Gebrüder Köberlin, po 1888
Srebro, próba 800, waga 71 g, dł. 17,5 cm
Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, skrzyżowane flagi z literami GK
PARA SZTUĆCÓW PÓŁMISKOWYCH, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.
345.00 złPARA SZTUĆCÓW PÓŁMISKOWYCH, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.
Łyżka wazowa i widelec, metal srebrzony, dł. 33 i 29 cm
Puncowanie: Br.HENNEBERGBM, waga
2,990.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW OBIADOWYCH NA 6 OSÓB Z WYRYTYM MONOGRAMEM MJ, Niemcy, Brema-Hemelingen, M.H. Wilkens & Söhne, 1860-1880 i po 1888
Srebro, próba 750 (5 łyżek, dwa widelce, 4 noże) i 800 (pozostałe), stal nierdzewna (ostrza), waga bez noży 955 g, z noż ami 1611 g, w składzie po 6 noży (24,5 cm), widelców (21,5 cm) i łyżek (21,5 cm)
Puncowanie: STARK; 750; półksiężyc; na pozostałych: półksiężyc, korona, 800; D
ŁYŻKA, Wrocław, Heinrich Gumpert, ok. 1855
115.00 złŁYŻKA, Wrocław, Heinrich Gumpert, ok. 1855
Srebro, próba 0,75, waga 55 g, dł. 21 cm
Wyryte monogramy E.M. i F.M.
Puncowanie: HIG; w kole T; 0,75