231. KOMPLET SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, przed 1963

2,500.00

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza noży), waga bez noży 1222 g,w składzie: 6 noży, 6 łyżek, 5 widelców, 6 łyżeczek, 6 łyżeczek do kawy, 6 widelczyków, łopatka, razem 36 sztuk
puncowanie: WW/S; 3, głowa w chuście W
Stan: jedno ostrze uszkodzone
Dobrane pudełko
Cena wywoławcza 2500
Estymacja 3000 – 3500