263A. ŁOPATKA DO SARDYNEK wz. egipski (empire), Polska, Warszawa, Fraget, XIX / XX w.

300.00

Plater, dł. 13,7 cm

Puncowanie: BM; Fraget (mało czytelnie)

Cena wywoławcza 300

Estymacja 360 – 400