PAPIEROŚNICA, 1921-31

480.00

Srebro, próba 900, złocenie, waga 153,3 g; 11,5 x 8 cm
Puncowanie: S.W. 900; 9675l; głowa w chuście / 2
Wyryte: Zdzichowi – Teresa 28.XI.51