200.00 zł
Trzonki srebrne, ostrza stalowe, niklowane, złocone, dł. 19,5 cm Puncowanie: 3, głowa w chucie, K; IW Cena wywoławcza 200 Estymacja 250 – 300
Katalog Aukcyjny