Wyświetlanie 211–225 z 263 wyników
DZBANEK DO HERBATY, Rosja, Petersburg, Mathias Skytt, 1860
3,680.00 złDZBANEK DO HERBATY, Rosja, Petersburg, Mathias Skytt, 1860
Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, kość (izolatorki), waga 385 g, 9 x 20,5 x 12,5 cm
KUBEK Z RYTYMI BUKIETAMI KWIATÓW, Rosja, Moskwa, Moskiewski Artel ok. 1950
287.00 złKUBEK Z RYTYMI BUKIETAMI KWIATÓW, Rosja, Moskwa, Moskiewski Artel ok. 1950
Srebro, próba 875, wewnątrz złocony, waga 52 g, wys. 7 cm
MLECZNIK, Rosja, Moskwa, Paweł Fiedorowicz Sazikow, 1844
2,127.00 złMLECZNIK, Rosja, Moskwa, Paweł Fiedorowicz Sazikow, 1844
Srebro, próba 84, złocenie, kość (uchwyt), waga 189 g, wys. 11 cm
CZARKA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, ok. 1930
115.00 złCZARKA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, ok. 1930
Srebro, próba 800, waga 24 g, śr. 6,5 cm
KUBEK, Rosja, Petersburg, 1898-1908
345.00 złTRZY KUBKI, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz
460.00 złTRZY KUBKI, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, Israil Zachodier
345.00 złPODSTAWKA, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, Israil Zachodier, ok. 1885
287.00 złPODSTAWKA, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, Israil Zachodier, ok. 1885
Srebro, próba 84, waga 43,5 g, śr. 9,5 cm
PUCHAR PAMIĄTKOWY NA UCZCZENIE 25 LAT GILDII CIEŚLI W TRZEBNICY, 1872
3,220.00 złPUCHAR PAMIĄTKOWY NA UCZCZENIE 25 LAT GILDII CIEŚLI W TRZEBNICY, 1872
Srebro, wewnątrz i na wieńcu złocone, stopa kalafonią; waga całk. 461 g; wys 25, śr. wlewu 13 cm
PARA KUBKÓW, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, Israil Zachodier, pocz. XX w.
402.00 złPARA KUBKÓW, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, Israil Zachodier, pocz. XX w.
Srebro, próba 84, waga 14,8 g i 16,9 g, wys. 43 i 45, śr 35 i 38 mm
PUCHAREK KIDUSZOWY, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, ok. 1880
920.00 złPUCHAREK KIDUSZOWY, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, ok. 1880
Srebro, próba 84, waga 104,5 g, wys. 14, śr. 6 cm
PARA KUBKÓW, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, Spadkobiercy Israila Zachodiera, po 1908
517.00 złPARA KUBKÓW, Cesarstwo Rosyjskie, Kijów, Spadkobiercy Israila Zachodiera, po 1908
Srebro, próba 84, waga 100 g, wys.7, śr. 6 cm
KIELISZEK, Saksonia, Drezno, Hermann Behrnd, ok. 1930
287.00 złDZBANEK, MLECZNIK I CUKIERNICA, Niemcy, Karl Friedrich, 4 ćw. XX w.
6,000.00 złDZBANEK, MLECZNIK I CUKIERNICA, Niemcy, Karl Friedrich, 4 ćw. XX w.
Srebro, próba 925, cukiernica wewnątrz złocona, drewno (uchwyty), waga całk. 947 g, wys. 21; 9,5; 11,5 cm
DZBANUSZEK, Egipt, 1982
1,770.00 zł